Інформація
Пошук

Подарунковий сертифікат

Не знаєте що подарувати? Кращий подарунок замовте сертифікат!

Для всіх любителів практичних подарунків, і просто для тих, кому подобається зайвий раз радувати близьких людей приємними сюрпризами, ми представляємо подарунковий сертифікат магазину білизни КОМОД. Такий подарунок буде завжди за розміром і за смаком, крім цього принесе радість і гарний настрій!
Переваги такого подарунка:
1. Універсальність. Білизна стає дуже актуальною. І юна дівчина, і сувора дама. Білизна - одна з небагатьох речей, яка приносить задоволення від придбання кожній жінці, незалежно від віку, посади чи комплекції.
2. Вибір. У магазині нижньої білизни КОМОД кожна жінка знайде собі подарунок на свій смак і розміром. В наявності великий вибір моделей нижньої білизни в найширшої розмірної лінійці. У нас свій комплект знайде як тендітна дівчина, так і дама з формами. Ми зможемо порадувати не тільки вибором нижньої білизни, домашнього одягу, спортивного білизни, колгот, панчішок і інших жіночих слабкостей.
Подарунковий сертифікат магазину нижньої білизни КОМОД:
1. Сертифікат дійсний в магазині КОМОД.
2. У разі якщо сума сертифіката менше, ніж ціна на обраний товар, клієнт може здійснити доплату готівкою або банківською картою.
3. Якщо сума, зазначена в сертифікаті, більше вартості обраного товару, можливо багаторазове використання сертифіката з урахуванням витраченої і залишилася сум.
Чекаємо Вас за адресою: ТЦ "White House" м Ірпінь, вул. 10 Лінія, 1Б (2-ий поверх). Працюємо щодня з 10-00 до 20-00.


Придбати сертифікат без доставки можна в ТРЦ "White House" без попереднього замовлення.


Ви також можете замовити сертифікат по телефону (063) 716 82 34, (099) 026 67 02 або електронною поштою info@komod.dn.ua


Покупка подарочного сертификата